O kapele

Jsme mladá rocková kapela( třemi pětinami z Milevska, jednou pětinou z Orlíka nad Vltavou a zbylou pětinou z Nevězic) hrající vlastní tvorbu. Působíme od konce roku 2016, kdy jsme se poprvé ukázali na veřejnosti se zhruba 20 minutovým vystoupením. Od té doby přibyly nějaké písničky, odehrané koncerty, došlo k drobným změnám sestavy, ale základ je stále stejný. Parta kluků v čele s šarmantní a energickou zpěvačkou, které baví muzika.

Historie

Všechno to začalo v únoru roku 2015 kdy se trojice kluků (Filip Kolařík, Patrik a Denis Plochovi ), smluvila na tom, že by chtěli zkusit založit kapelu. A tak se stalo. Jenže nikdo se nechtěl vzdát role kytaristy, i přes to, že jsme dosud na kytaru nikdo neuměli, takže nezbývalo nic jiného než sehnat basu a bicí. Místa basovky se chopil Jakub Prokop a bicích Vojta Šobek, který se jako jediný z nás dal počítat jako muzikant. Zprvu jsme se pokoušeli hrát spíše písničky našich vzorů, ale už od začátku se objevovaly stopy vlastní tvorby (která však měla k hudbě hodně daleko). Mezi tím se Patrik rozhodl v kapele z časových důvodů skončit. Postupem času jsme zjistili, že nikdo z nás vlastně neumí zpívat a tak jsme vzali pátého do party, Anetu Haškovcovou. Následovala řada pokusů, omylů a postupného doučování na hudební nástroje. V roce 2016 jsme se rozhodli se složením trochu zamíchat, Vojta přešel za klávesy a na místo bubeníka přišel výborný muzikant Jiří Tůma (The Gentleman). Jenže nadešel čas odchodu na střední školy a s Jirkou a Vojtou jsme se museli rozloučit. Když už to vypadalo, že se rozpadneme dřív než začneme hrát, přišel na pozici bubeníka Vojta Volf, čímž 28.8.2016 vznikla dnešní sestava.
(dnes už s obměnami)

Ještě tento rok jsme stihli odehrát v Milevsku první dva koncerty.

Rok 2017– jsme odehráli několik dalších koncertů (např. Mejdan pro faunu v Milevsku, několik zábav jako předkapela kapely Paradoxy, Milevské léto, Bartolomějské posvícení…).

Rok 2018- Pokračujeme v koncertování, poprvé jsme vystoupili např. na nedalekém Music festu v Přeštěnících.
   V srpnu tohoto roku se naše zpěvačka Aneta Haškovcová rozhodla ukončit své působení v kapele. Pozice zpěvu se chopila Kateřina Kouklová

Rok 2019- Hrajeme, nahráváme, vydáváme písničky Sám sebe a Tolikrát ke které vzniká videoklip z živého vystoupení natočeného na Mejdanu pro faunu v Milevsku.

Rok 2020- Vydáváme videoklip k písničce Příběh nedopsaný, videoklip k písničce Tolikrát překračuje 2000 shlédnutí.
Veškeré jarní plány a koncerty však ruší pandemie koronaviru a následná nařízení.
Naše písničky jsou zařazeny do vysílání rádia Blatná a Fénix
V kapele dochází ke změně složení. Na pozici bubeníka přichází Jiří Tůma. Hrajeme dokud to jde.

Rok 2021- V červnu se po několika odkladech konečně pouštíme do nahrávání našeho debutového alba s názvem Pořád se hledáme. Začátkem září natáčíme první klip k připravovanému albu.
Koncem prosince vydáváme první singl z alba s názvem NalejtDay.
Rok 2022- 7.3- vydáváme naše debutové album s názvem Pořá se hledáme.
Natáčíme videoklip k písničce Kostra, vydání prozatím plánujeme na začátek června.
Kapelu po několika letech z časových důvodů opouští náš basák Kuba, na jeho místo přichází Honza Pobříšlo(Pro ostatní jednoduše John 😀 )
26.8-datum kdy jsme dali náš první dvoják 😀

Zpěv: Kateřina Kouklová

Bicí: Jiří Tůma

Kytara: Filip Kolařík

Kytara: Denis Plocha

Baskytara: Jan ,,John´´ Pobříslo