O kapele

O kapele

Jsme rocková kapela z Milevska a Hrejkovic, hrající vlastní tvorbu. S minimálními obměnami vystupujeme od prosince roku 2016. Od té doby jsme odehráli několik desítek akcí převážně v Milevsku a jeho okolí. Například Mejdan pro Faunu,Bartolomějské posvícení, OAMF Přeštěnice, motosraz v Křídě u Bechyně, koncert v táborském Cadillacu …….(kde všude jsme hráli můžete zjistit v sekci koncerty)
Historie

Všechno to začalo v únoru roku 2015 kdy se trojice kluků (Filip Kolařík, Patrik a Denis Plochovi ), smluvila na tom, že by chtěli zkusit založit kapelu. A tak se stalo. Jenže nikdo se nechtěl vzdát role kytaristy, i přes to, že jsme dosud na kytaru nikdo neuměli, takže nezbývalo nic jiného než sehnat basu a bicí. Místa basovky se chopil Jakub Prokop a bicích Vojta Šobek, který se jako jediný z nás dal počítat jako muzikant. Zprvu jsme se pokoušeli hrát spíše písničky našich vzorů, ale už od začátku se objevovaly stopy vlastní tvorby (která však měla k hudbě hodně daleko). Mezi tím se Patrik rozhodl v kapele z časových důvodů skončit. Postupem času jsme zjistili, že nikdo z nás vlastně neumí zpívat a tak jsme vzali pátého do party, Anetu Haškovcovou. Následovala řada pokusů, omylů a postupného doučování na hudební nástroje. V roce 2016 jsme se rozhodli se složením trochu zamíchat, Vojta přešel za klávesy a na místo bubeníka přišel výborný muzikant Jiří Tůma (The Gentleman). Jenže nadešel čas odchodu na střední školy a s Jirkou a Vojtou jsme se museli rozloučit. Když už to vypadalo, že se rozpadneme dřív než začneme hrát, přišel na pozici bubeníka Vojta Volf, čímž 28.8.2016 vznikla dnešní sestava.
(dnes už s obměnami)

Ještě tento rok jsme stihli odehrát v Milevsku první dva koncerty.

V roce 2017 jsme odehráli několik dalších koncertů (např. Mejdan pro faunu v Milevsku, několik zábav jako předkapela kapely Paradoxy, Milevské léto, Bartolomějské posvícení…).

Rok 2018- Pokračujeme v koncertování, poprvé jsme vystoupili např. na nedalekém Music festu v Přeštěnících.
   V srpnu tohoto roku se naše zpěvačka Aneta Haškovcová rozhodla ukončit své působení v kapele. Pozice zpěvu se chopila Kateřina Kouklová

Zpěv: Kateřina Kouklová

Bicí: Vojtěch Volf

 

Kytara: Filip Kolařík

 

Kytara: Denis Plocha

 

Baskytara: Jakub Prokop