O kapele

O kapele

Jsme mladá rocková kapela čtyřmi pětinami z Milevska a jednou pětinou z Orlíka nad Vltavou hrající vlastní tvorbu. Působíme od konce roku 2016, kdy jsme se poprvé ukázali na veřejnosti se zhruba 20 minutovým vystoupením. Od té doby přibyly nějaké písničky, odehrané koncerty, došlo k drobným změnám sestavy, ale základ je stále stejný. Parta kluků v čele s šarmantní a energickou zpěvačkou, které baví muzika.

Historie

Všechno to začalo v únoru roku 2015 kdy se trojice kluků (Filip Kolařík, Patrik a Denis Plochovi ), smluvila na tom, že by chtěli zkusit založit kapelu. A tak se stalo. Jenže nikdo se nechtěl vzdát role kytaristy, i přes to, že jsme dosud na kytaru nikdo neuměli, takže nezbývalo nic jiného než sehnat basu a bicí. Místa basovky se chopil Jakub Prokop a bicích Vojta Šobek, který se jako jediný z nás dal počítat jako muzikant. Zprvu jsme se pokoušeli hrát spíše písničky našich vzorů, ale už od začátku se objevovaly stopy vlastní tvorby (která však měla k hudbě hodně daleko). Mezi tím se Patrik rozhodl v kapele z časových důvodů skončit. Postupem času jsme zjistili, že nikdo z nás vlastně neumí zpívat a tak jsme vzali pátého do party, Anetu Haškovcovou. Následovala řada pokusů, omylů a postupného doučování na hudební nástroje. V roce 2016 jsme se rozhodli se složením trochu zamíchat, Vojta přešel za klávesy a na místo bubeníka přišel výborný muzikant Jiří Tůma (The Gentleman). Jenže nadešel čas odchodu na střední školy a s Jirkou a Vojtou jsme se museli rozloučit. Když už to vypadalo, že se rozpadneme dřív než začneme hrát, přišel na pozici bubeníka Vojta Volf, čímž 28.8.2016 vznikla dnešní sestava.
(dnes už s obměnami)

Ještě tento rok jsme stihli odehrát v Milevsku první dva koncerty.

Rok 2017– jsme odehráli několik dalších koncertů (např. Mejdan pro faunu v Milevsku, několik zábav jako předkapela kapely Paradoxy, Milevské léto, Bartolomějské posvícení…).

Rok 2018- Pokračujeme v koncertování, poprvé jsme vystoupili např. na nedalekém Music festu v Přeštěnících.
   V srpnu tohoto roku se naše zpěvačka Aneta Haškovcová rozhodla ukončit své působení v kapele. Pozice zpěvu se chopila Kateřina Kouklová

Rok 2019- Hrajeme, nahráváme, vydáváme písničky Sám sebe a Tolikrát ke které vzniká videoklip z živého vystoupení natočeného na Mejdanu pro faunu v Milevsku.

Rok 2020- Vydáváme videoklip k písničce Příběh nedopsaný, videoklip k písničce Tolikrát překračuje 2000 shlédnutí.
Veškeré jarní plány a koncerty však ruší pandemie koronaviru a následná nařízení.
Naše písničky jsou zařazeny do vysílání rádia Blatná a Fénix
V kapele dochází ke změně složení. Na pozici bubeníka přichází Jiří Tůma. Hrajeme dokud to jde.

Rok 2021- V červnu se po několika odkladech konečně pouštíme do nahrávání našeho debutového alba s názvem Pořád se hledáme. Začátkem září natáčíme první klip k připravovanému albu.
Koncem prosince vydáváme první singl z alba s názvem NalejtDay.
Rok 2022- 7.3- vydáváme naše debutové album s názvem Pořá se hledáme.
Natáčíme videoklip k písničce Kostra, vydání prozatím plánujeme na začátek června.
Kapelu po několika letech z časových důvodů opouští náš basák Kuba, na jeho místo přichází Honza Pobříšlo(Pro ostatní jednoduše John 😀 )
26.8-datum kdy jsme dali náš první dvoják 😀

Zpěv: Kateřina Kouklová

Bicí: Jiří Tůma

Kytara: Filip Kolařík

Kytara: Denis Plocha

Baskytara: Jan ,,John´´ Pobříslo